Hej! Na dziś przygotowałam ubrania gwiazd sukienkę Evanescence Bardzo ją lubię ;3 Podoba mi się bardzo jej muzyka A na dziś stworzyłam jej sukienkę Hahaha xD Wydaje mi się że wyszło całkiem podobnie :D Nie dorobiłam leginsów które Evanescence ma ubrane bo chodziło tylko o sukienkę xD Mnie się taka sukieneczka podoba *o* A wy co sądzicie o sukience?


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz