Hej! Na dziś przygotowałam ubrania gwiazd sukienkę Evanescence Bardzo ją lubię ;3 Podoba mi się bardzo jej muzyka A na dziś stworzyłam jej sukienkę Hahaha xD Wydaje mi się że wyszło całkiem podobnie :D Nie dorobiłam leginsów które Evanescence ma ubrane bo chodziło tylko o sukienkę xD Mnie się taka sukieneczka podoba *o* A wy co sądzicie o sukience?
piątek, 19 grudnia 2014
Najwyższy poziom w Awatarii to...
Witajcie Chciałabym poinformować was o aktualnie najwyższym poziomie w Awatarii :3 Prawdopodobnie jest nim...42! Jak dla mnie to fajna sprawa :D Od 28 levela,podskoczyliśmy aż o 14 leveli *o* I możemy teraz wbić aż 42 level ;d Ja jak na razie skromnie.wbiłam tylko 29 xD Ale i tak lepsze to niż 28. w końcu coś się zmieniło xd A wy.który już macie poziom ;3 ''Nigtwish''
Subskrybuj:
Posty (Atom)



