piątek, 19 grudnia 2014

Najwyższy poziom w Awatarii to...

Witajcie Chciałabym  poinformować was o aktualnie najwyższym poziomie w Awatarii :3 Prawdopodobnie jest nim...42! Jak dla mnie to fajna sprawa :D Od 28 levela,podskoczyliśmy aż o 14 leveli *o* I możemy teraz wbić aż 42 level ;d Ja jak na razie skromnie.wbiłam tylko 29 xD Ale i tak lepsze to niż 28. w końcu coś się zmieniło xd A wy.który już macie poziom ;3 ''Nigtwish''

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz